Ekologiczny budyń waniliowy dostępny w sieci sklepów Rossmann

| Aktualności

Nasz  ekologiczny budyń waniliowy dostępny jest w szerokiej dystrybucji w sieci sklepów Rossman! Dodatkowo zajmuje tam specjalne miejsce, gdyż znalazł się w prestiżowym gronie produktów oznaczonych symbolem Czujesz Klimat. Dla nas to wyjątkowy produkt, dlatego chcemy Ci go bliżej przedstawić.

Co sprawia, że nasz budyń waniliowy jest tak wyjątkowy? Naszym głównym założeniem było to, że powinien smakować jak dawniej, przywoływać pozytywne wspomnienia z dzieciństwa, a jednocześnie na nowo zachwycać. Doskonale wiesz, że czasami tęsknisz i chętnie wracasz do dawnych smaków – do dań, które z każdym kęsem przywołują barwne wspomnienia z młodych, beztroskich lat. W myśl tej zasady powstał bestsellerowy BIO budyń Naura z nutą naturalnej wanilii Burbon, który spróbowany raz na zawsze zagrzeje miejsce w Twojej kuchennej spiżarni. Nasz bestseller składa się wyłącznie z certyfikowanych składników pochodzenia naturalnego, skomponowanych tak, żeby stworzyć pyszny i zdrowy deser, który sprawi, że cofniesz się w czasie do rodzinnego domu.

W przypadku tego typu produktów trzeba zwrócić uwagę na skład. Budyń Naury może pochwalić się tzw. czystą etykietą, czyli brakiem składników, które mogłyby szkodzić Twojemu zdrowiu. Bonusem jest fakt, że nie zawiera cukru! Ty decydujesz, jak słodki powinien być Twój deser. Jak widzisz, budyń Naura to propozycja dobra zarówno dla Ciebie, jak i środowiska naturalnego, gdyż żywność ekologiczna poprzez naturalną technologię, powstała z myślą o ochronie naszej planety.

Warto podejść do budyniu w sposób nowoczesny i nieco go odświeżyć, dlatego budyń Naura możesz przyrządzić na bazie mleka roślinnego – w ten sposób podkreślimy jeszcze mocniej proekologiczny charakter naszego ulubionego deseru z dzieciństwa. Chcesz pójść o krok dalej? Zrezygnuj z dodatku cukru lub użyj zdrowszych, mniej przetworzonych zamienników, takich jak miód, syrop klonowy, syrop z agawy czy cukier brązowy nierafinowany. Dokonując takich, nawet niewielkich, wyborów w codziennym życiu, dbamy o klimat i dodajemy małą cegiełkę do tego, żeby nasz świat był lepszym miejscem do życia. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę ze zdrową półką i tęsknisz za tradycyjnymi smakami z dzieciństwa, to budyń waniliowy może stać się furtką do świata zdrowej, ekologicznej żywności.

W sieci sklepów Rossman dostępne są również inne wybrane produkty z serii naszych deserów, płatków, czy produktów sypkich. Zachęcamy do ich nabywania również w sklepach Rossmann dostępnych w całej Polsce.

Pozostałe aktualności

Nowe Słodkie Wafle w ofercie: Cynamonowe i Śmietankowe

Nowe Słodkie Wafle w ofercie: Cynamonowe i Śmietankowe

Wasze ulubione wafle wytrawne (naturalne, z czarnuszką, cebulowe i pikantne) doczekały się swoich słodkich wersji! Producent znany z wysokiej jakości zdrowej żywności wprowadza na rynek dwa nowe smaki: Wafle Cynamonowe i Wafle Śmietankowe. Te chrupiące przekąski są...

Nowy wygląd, te same wyjątkowe soki Naura

Nowy wygląd, te same wyjątkowe soki Naura

Marka Naura z dumą ogłasza swoją najnowszą transformację po intensywnym rebrandingu. Teraz nasza firma prezentuje się w zupełnie nowym świetle, łącząc nowoczesność z tradycyjnymi wartościami, które zbudowały naszą solidną reputację. Pierwsze produkty z nową...