BIO Wafle

BIO wafle kukurydziane bez soli

Wafle kukurydziane bez soli to w 100% naturalna przekąska. Sekretem wafli jest ich sposób wypieku, który pozwala zachować cenne walory smakowe i odżywcze. Kukurydza, z której powstają, jest naturalnie bezglutenowa, a jej ziarna obfitują w błonnik pokarmowy.

Doniesienia wykazują, że kukurydza była uprawiana na terenie Meksyku już 9000 lat temu. Uważano ją za roślinę świętą i traktowano jak obiekt kultu. To z pewnością za sprawą wyjątkowych wartości odżywczych i wszechstronnego zastosowania.

Chrupiące krążki idealnie sprawdzają się jako szybka, lekka i smaczna przekąska. W związku z tym, że wafle nie zawierają soli to doskonale smakują ze słodkimi dodatkami – dżemem, owocami i kremem orzechowym.

Przekąska

Zabierz mnie ze sobą

Dodatek do sałatki

BIO wafle ryżowe z solą morską

Wafle ryżowe z solą morską to klasyczna i w 100% naturalna przekąska. Sekretem wafli Naura jest ich sposób wypieku, który pozwala zachować cenne walory smakowe i odżywcze. Wafle ryżowe są chrupkie, niskokaloryczne, a jednocześnie pożywne.

Wafle ryżowe zawierają węglowodany złożone, stanowiące główne źródło energii w żywieniu człowieka. Wafle są również źródłem błonnika, który wspomaga pracę układu pokarmowego i zwiększa poczucie sytości. Z tego względu polecany jest wszystkim, chcącym zachować szczupłą sylwetkę.

Chrupiące krążki ryżowe idealnie sprawdzają się jako szybka, lekka przekąska lub alternatywa dla tradycyjnego pieczywa. Wafle najlepiej smakują z hummusem, wegańskim pasztetem, a także słodkim kremem orzechowym.

Przekąska

Zabierz mnie ze sobą

Dodatek do sałatki

BIO wafle wieloziarniste z Chia

Wafle ryżowe wieloziarniste z dodatkiem chia to w 100% naturalna przekąska. Z połączenia ryżu, pełnego ziarna i nasion chia powstała niezwykła kompozycja, wyjątkowo cienkich i delikatnych wafli ryżowych. Do produkcji wafli zostały użyte składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Wafle zostały wzbogacone o ziarenka chia. Szałwia hiszpańska pochodzi z Ameryki Południowej, gdzie jest uprawiana i ceniona od wieków. Była elementem diety Azteków, którzy uważali, że dzięki niej utrzymają doskonałą kondycję fizyczną i umysłową.

Starannie dobrane procesy przetwórcze pozwalają zachować najważniejsze walory walory smakowe i odżywcze. Wafle ryżowe to smaczna, pełnoziarnista przekąska stosowana również jako alternatywa dla tradycyjnego pieczywa. Świetnie komponują się ze słodkim dżemem.

Przekąska

Zabierz mnie ze sobą

Dodatek do sałatki

BIO wafle kukurydziane z solą

Wafle kukurydziane Naura to wyjątkowo chrupiąca i w 100% naturalna przekąska. Dostępna zarówno w dużym opakowaniu, jak i w formie pojedynczej porcji, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Kukurydza, z której powstają, jest naturalnie bezglutenowa, a jej ziarna zawierają błonnik pokarmowy.

Doniesienia wykazują, że kukurydza była uprawiana na terenie Meksyku już 9000 lat temu. Uważano ją za roślinę świętą i traktowano jak obiekt kultu. To z pewnością za sprawą się wyjątkowych wartości odżywczych i wszechstronnego zastosowania.

Chrupiące krążki z dodatkiem soli idealnie sprawdzają się jako szybka, lekka i smaczna przekąska. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego pieczywa. Polecane są szczególnie osobom dbającym o smukłą sylwetkę, ponieważ są niskokaloryczne.

Przekąska

Zabierz mnie ze sobą

Dodatek do sałatki

BIO wafle gryczane z kukurydzą i Chia

Wafle gryczane z kukurydzą i chia to odżywcza przekąska i alternatywa dla zwykłego pieczywa. Wafle zostały wyprodukowane wyłącznie z ekologicznych surowców. Ich sekretem jest sposób wypieku, który pozwala zachować cenne walory smakowe i odżywcze.

Gryka jest znana ludzkości już od ok. 2000 roku p.n.e., kiedy to uprawiano ją w górskich rejonach Indii. Z kolei na kontynent europejski przywędrowała dopiero ok. XIV stulecia za sprawą mongolskich i tatarskich najeźdźców. Mieszkańcy ziem polskich nazywali grykę hreczką lub poganką.

Wyjątkowo cienkie wafle z ziarenkami chia świetnie sprawdzają się jako przekąska lub zamiennik chleba do lekkich śniadań. Krążki zostały zamknięte w poręcznym opakowaniu, które pozwala zabrać je ze sobą wszędzie.

Przekąska

Zabierz mnie ze sobą

Dodatek do sałatki

BIO wafle jaglane z kukurydzą i Chia

Wafle jaglane z kukurydzą oraz chia to zdrowa i w 100% zdrowa przekąska. Kasza jaglana z której powstają, jest naturalnie bezglutenowa. To świetna wiadomość dla osób dbających o zdrową sylwetkę. W kontekście zdrowia ważny jest również fakt, że wafle są wolne od konserwantów i sztucznych barwników.

Małe, żółte ziarenka kaszy jaglanej to tak naprawdę łuskane ziarna prosa, które stanowiło kiedyś główne źródło białka dla mieszkańców Azji, Afryki i Indii. Kasza jaglana to najstarszy gatunek kaszy, ponieważ proso uprawiano już w neolicie, czyli ok. 4 000 lat temu.

Wafle jaglane to świetny zamiennik pieczywa, czyli doskonała baza do kanapek. Najlepiej smakują z hummusem, wegańskim pasztetem, a także słodkim kremem orzechowym.

 

 

Przekąska

Zabierz mnie ze sobą

Dodatek do sałatki