BIO Przyprawy

BIO kostka rosołowa drobiowa

Bio kostka rosołowa drobiowa to starannie dobrana kompozycja ekologicznych ziół i przypraw polecana do wzbogacenia smaku zup, rosołów, sosów i innych potraw. Proponowane przez Naurę ekologiczne kostki nadadzą Twojej zupie aromatu i naturalnego smaku, który w niczym nie odbiega od domowego rosołu. Ekologiczne kostki Naury są w 100% naturalne, nie zawierają glutaminianu sodu i oleju palmowego.

Kostki najlepiej sprawdzają się podczas przygotowywania różnego rodzaju zup. Wystarczy je dodać na początku gotowania, aby potrawa miała bogaty i głęboki smak.  W opakowaniu znajduje się aż 10 kostek rosołowych, każda z nich nadaje się do przygotowania 0,5 l bulionu, który można wykorzystać jako bazę do zupy lub sosu.

Zupy

Gulasze

Sosy

BIO kostka rosołowa warzywna

Bio kostka rosołowa warzywna to starannie dobrana kompozycja ekologicznych ziół i przypraw polecana do wzbogacenia smaku zup, bulionów, sosów i innych potraw. Proponowane przez Naurę ekologiczne kostki nadadzą Twojej zupie aromatu i naturalnego smaku, który pamiętasz z dzieciństwa. Ekologiczne kostki Naury są w 100% naturalne – nie zawierają glutaminianu sodu i oleju palmowego oraz są wegańskie.

Kostki najlepiej sprawdzają się podczas przygotowywania różnego rodzaju zup. Wystarczy je dodać na początku gotowania, aby potrawa zachwycała aromatem i miała głęboki smak.  W opakowaniu znajduje się aż 10 kostek bulionowych, każda z nich nadaje się do przygotowania 0,5 l wywaru, który można wykorzystać jako bazę do zupy lub sosu.

Zupy

Gulasze

Sosy