BIO Przyprawy

BIO musztarda ostra

Musztarda ostra Naury została wyprodukowana wyłącznie na bazie naturalnych surowców, pochodzących z upraw ekologicznych. Głównym składnikiem jest ekologiczna gorczyca biała, która nadaje idealnego, ostrego smaku oraz aromatyczny ocet cydrowy powstały z naturalnej fermentacji.

Pikantna musztarda doskonale sprawdza się jako składnik marynat i dressingów. To nieodłączny element biesiadowania przy grillu, który doskonale podkreśla smak pieczonych mięs i warzyw.  Dzięki kremowej konsystencji idealnie sprawdzi się również do kanapek, zapiekanek czy popularnych hot-dogów. Musztarda ostra zawdzięcza swój smak obecności chili, które dodatkowo pobudza apetyt.

Wegańskie burgery

Kanapki

Grill

Dressing

BIO musztarda łagodna

Ekologiczna musztarda łagodna powstaje na bazie unikalnej receptury z wysokiej jakości certyfikowanych surowców. Głównym składnikiem tego tradycyjnego sosu są nasiona gorczycy białej, a głębi smaku nadają mu przyprawy i ocet cydrowy. Produkt jest w 100% naturalny, bez dodatku substancji zagęszczających, sztucznych konserwantów i wzmacniaczy smaku.

Musztarda, jako  samodzielny sos, stosowana jest do wzmocnienia smaku potraw, głównie mięs, wędlin, ale równie dobrze sprawdza się jako dodatek do dań wegetariańskich. Jest też jednym z podstawowych składnikiem klasycznego dressingu do sałatek. Na bazie musztardy można również stworzyć aromatyczną marynatę do mięs i ryb.

Wegańskie burgery

Kanapki

Grill

Dressing

BIO kostka rosołowa drobiowa

Bio kostka rosołowa drobiowa to starannie dobrana kompozycja ekologicznych ziół i przypraw polecana do wzbogacenia smaku zup, rosołów, sosów i innych potraw. Proponowane przez Naurę ekologiczne kostki nadadzą Twojej zupie aromatu i naturalnego smaku, który w niczym nie odbiega od domowego rosołu. Ekologiczne kostki Naury są w 100% naturalne, nie zawierają glutaminianu sodu i oleju palmowego.

Kostki najlepiej sprawdzają się podczas przygotowywania różnego rodzaju zup. Wystarczy je dodać na początku gotowania, aby potrawa miała bogaty i głęboki smak.  W opakowaniu znajduje się aż 10 kostek rosołowych, każda z nich nadaje się do przygotowania 0,5 l bulionu, który można wykorzystać jako bazę do zupy lub sosu.

Zupy

Gulasze

Sosy

BIO kostka rosołowa warzywna

Bio kostka rosołowa warzywna to starannie dobrana kompozycja ekologicznych ziół i przypraw polecana do wzbogacenia smaku zup, bulionów, sosów i innych potraw. Proponowane przez Naurę ekologiczne kostki nadadzą Twojej zupie aromatu i naturalnego smaku, który pamiętasz z dzieciństwa. Ekologiczne kostki Naury są w 100% naturalne – nie zawierają glutaminianu sodu i oleju palmowego oraz są wegańskie.

Kostki najlepiej sprawdzają się podczas przygotowywania różnego rodzaju zup. Wystarczy je dodać na początku gotowania, aby potrawa zachwycała aromatem i miała głęboki smak.  W opakowaniu znajduje się aż 10 kostek bulionowych, każda z nich nadaje się do przygotowania 0,5 l wywaru, który można wykorzystać jako bazę do zupy lub sosu.

Zupy

Gulasze

Sosy